Wesela

Wesela

Dzień ślubu i wesela to jedno z najważniejszych dni w naszym życiu

Dla nas – całej załogi Domu Restauracyjnego VERDI nie jest to tylko biznes, ale przede wszystkim PASJA!
Pasja tworzenia i pracy, aby ten dzień był Waszym wyjątkowym i niezapomnianym wydarzeniem.

Elegancki wystrój wnętrz, wyśmienita kuchnia, wykwalifikowana obsługa tworzą niesamowitą atmosferę, która towarzyszyć Wam będzie w tym wyjątkowym dniu.

Wszystkie Młode Pary zapraszamy do Nas na spotkanie, na którym z miłą chęcią oprowadzimy Państwa po naszym obiekcie, zaprezentujemy każdą salę, przedstawimy szczegółową ofertę i odpowiemy na wszystkie pytania.

Nasz zespół wyjątkowych, uzdolnionych i profesjonalnych kucharzy cały czas czuwa nad jakością i estetyką serwowanych potraw. Zawsze wybiera produkty o najwyższym standardzie, by spełnić oczekiwania zarówno Pary Młodej jak i zaproszonych gości.
Autorskie menu
Polska Tradycja I / Polska Tradycja II / Polska Tradycja III
Opera Traviata / Opera Aida / Opera Rigoletto

Do współpracy zaprosiliśmy najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie, aby zagwarantować Wam najwyższy poziom świadczonych przez nas usług.

Naszym priorytetem jest, aby każda uroczystość pozostała na długo w Państwa wspomnieniach.

Zależy nam, aby sprostać indywidualnym wymaganiom każdego z naszych gości, dlatego ciągle się dla Was rozwijamy i zawsze pozostajemy do Waszej dyspozycji!

Przyjęcia weselne

Wesela oraz śluby w plenerze to nasza specjalność !

Zorganizujemy dla Państwa niezapomniane przyjęcie weselne, które na zawsze pozostanie w pamięci Waszej i Waszych gości. Gwarantujemy opiekę kierownika sali / managera na każdym etapie tworzenia Waszej uroczystości do jej zakończenia. Wspólnie oczarujemy Waszych gości miejscem, otoczeniem, wyśmienitą kuchnią, aranżacją oraz dodatkowymi atrakcjami. Zadbamy o każdy szczegół, a to wszystko z myślą o Was, abyście mogli się delektować tym wyjątkowym dla Was dniem i aby każdemu mogła udzielić się szampańska zabawa!

Verdi - Śluby w plenerze

Ślub w plenerze

Sprawimy aby Wasz ślub w plenerze był niezapomniany!

Nasza naturalna sceneria w otoczeniu wody i gór to idealne miejsce do powiedzenia sobie “TAK”.

Zorganizujemy dla Was uroczystość zaślubin bezpośrednio nad jeziorem, gdzie malownicza sceneria, intymna atmosfera,kontakt z naturą oraz możliwość swobodnego wyrażenia swojego stylu stworzą niepowtarzalny klimat. Tu fotografie nabierają magicznego uroku, a chwile spędzone nad jeziorem z widokiem na góry są pełne naturalnego piękna. Zaślubiny w plenerze to wyjątkowy sposób na połączenie miłości z naturą.